Analogowe telefony Alcatel na wyposażeniu hoteli

MobilityNewsAutor:

Świat telekomunikacji zmierza w kierunku All-IP, całkowitego przejścia z tradycyjnej telefonii na rozmowy i usługi głosowe oparte na protokole IP. Nie znaczy to jednak, że telefony analogowe stały się przeżytkiem. Są takie branże, jak na przykład branża hotelarska, w których przewodowy telefon analogowy jest optymalnym rozwiązaniem w wewnętrznej komunikacji głosowej.

Marka Alcatel-Business słynie z komplementarności portfolio, dlatego dla tych, którzy wciąż opierają swój biznes na linii analogowej przygotowała aż pięć przewodowych modeli z rodziny TEMPORIS. Każdy z nich będzie optymalnym wyborem na przykład dla właścicieli hoteli, którzy potrzebują zapewnić swoim gościom łączność między recepcją, a każdym z licznych pokoi.

Temporis_580

W ofercie eleganckich analogowych telefonów od Alcatel-Business znajdują się zarówno kompaktowe i ekonomiczne aparaty, jak i rozbudowane modele z wyświetlaczem
i dedykowanymi klawiszami szybkiego wybierania, pozwalającymi na łatwy dostęp do wszystkich usług hotelowych. Gotowość do użycia z istniejącą infrastrukturą, sprawia że telefony TEMPORIS są proste w instalacji i wdrożeniu. Wszystkie modele są przystosowane zarówno do postawienia na biurku jak i do montażu na ścianie.

Temporis_180

Więcej informacji o portfolio przewodowych telefonów analogowych Alcatel można znaleźć na stronie http://www.alcatel-business.pl/telefony-analogowe.html prowadzonej przez importera tych urządzeń w Polsce – firmę KONTEL.

Źródło: Kontel

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Bonus za zgody w Plusie

Opublikowane przez - 9 marca 2020 0
Dostępna jest nowa promocja Plusa dla klientów ofert „na kartę”, w której za wyrażenie zgody na komunikację marketingową przyznawany będzie…