Android Q w 5 wersji Beta – problemy

Czwarta wersja beta Androida Q została wypuszczona w poprzednim miesiącu. Została zatrzymana zaraz po pojawieniu się informacji o błędach w instalacji oprogramowania. Teraz najnowsza 5 wersja beta Androida Q również została ściągnięta kilka godzin po wydaniu.

Google wstrzymało rozprowadzanie Androida Q Beta 5 powołując się na problemy z instalacją aktualizacji. Nie zostały jeszcze ujawnione szczegóły odnośnie powodów błędu, ale sprawa jest badana. Gdy Google naprawi błąd – firma powinna powrócić do rozprowadzania oprogramowania. Osoby, które zainteresowane są wzięciem udziału w programie testowania wersji beta i chcą sprawdzić Androida Q, powinny kliknąć TUTAJ.

Stabilna wersja Androida Q zostanie prawdopodobnie wypuszczona w ciągu następnego miesiąca.  Przypuszczano, że 5 wersja beta będzie pierwszą wersją wydaną do użytku poza testami beta. Zawiera ona ostateczną wersję API, oficjalne API 29 SDK oraz wnosi nowe gesty, które między innymi pozwalają włączyć Asystenta Google. Google zapowiedziało także, że wersja Beta 6 powróci do starej nawigacji trzema przyciskami jako opcji domyślnej dla customowych launcherów.

Źródło 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowe Plany Firmowe w Orange

Opublikowane przez - 26 lutego 2020 0
W ramach wprowadzania zmian w ofertach w nowych Planach Firmowych właściciele mogą dopasowywać usługi do swoich aktualnych potrzeb. Przedsiębiorcy w…