fort tarsis

Anthem – Fort Tarsis prezentuje swoje wdzięki na nowym materiale

Do premiery Anthem – długo wyczekiwanej gry studia Bioware, pozostał nieco ponad miesiąc. Nic zatem dziwnego, że ostatnio jesteśmy zasypywani kolejnymi informacjami na temat produkcji. W najnowszym materiale wideo przedstawiciele Bioware oraz dziennikarze serwisu IGN zwiedzają lokację Fort Tarsis.

Anthem reklamowany jest jako gra typu “looter-shooter”, czyli sieciowa “strzelanka” skupiona na walce oraz zdobywaniu i kolekcjonowaniu coraz to potężniejszego ekwipunku. Warto jednak pamiętać, że oprócz kooperacyjnej zabawy gra zaoferuje nam również pełnoprawną kampanię.

Twórcy niejednokrotnie podkreślali, że Anthem w aspekcie opowiadania historii nie będzie się znacząco różnić od starszych produkcji studia. To właśnie Fort Tarsis ma być miejscem, w którym będziemy poznawać meandry fabuły. Oprócz tego miasto zaoferuje nam liczne sklepy, bohaterów niezależnych i “znajdźki”. Co ważne, Fort Tarsis będziemy zawsze obserwować z perspektywy pierwszej osoby i, póki co, nie będzie tam można zapraszać znajomych. Oznacza to, że Fort Tarsis jest obszarem całkowicie single-playerowym.

Dziennikarze serwisu IGN wspólnie z Bioware, przygotowali krótki materiał wideo prezentujący Fort Tarsis w akcji.

Anthem zadebiutuje już 22 lutego bieżącego roku na PC, PS4 oraz Xbox One. Wcześniej, bo już 1 lutego, wszyscy chętni będą mogli wypróbować grę za darmo w postaci dema.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

8-calowy phablet w przystępnej cenie

Opublikowane przez - 20 stycznia 2015 0
ASUS Fonepad 8, najnowszy phablet ASUSa, to połączenie wygody użytkowania i możliwości multimedialnych charakterystycznych dla tabletu z możliwością wykonywania połączeń.…

Zmiany w zarządzie S4E

Opublikowane przez - 18 kwietnia 2019 0
W zależnej od ABC Daty spółce S4E nastąpiły spore zmiany w zarządzie. Dla wielu były one zaskoczeniem. 16 kwietnia prezes…

Apple nowym liderem na rynku wereables

Opublikowane przez - 5 maja 2017 0
Rynek wereables ma się bardzo dobrze. Według najnowszego raportu Strategy Analytics w pierwszym kwartale bieżącego roku sprzedaż ubieralnych gadżetów wzrosła…