Aplikacja Investing.com na urządzeniach Prestigio

210 0

Prestigio nawiązał partnerstwo z serwisem Investing.com, dzięki czemu użytkownicy smartfonów i tabletów tej marki będą mieli dostęp do portalu finansowego z poziomu preinstalowanej aplikacji.

Serwis Investing.com jest jednym z najbardziej liczących się źródeł informacji dotyczących rynków, cen, zapowiedzi i wydarzeń, istotnych z punktu widzenia inwestorów oraz osób zajmujących się handlem. Aplikacja Investing.com, którą użytkownicy mogą bezpłatnie pobrać ze sklepu Prestigio MultiStore, pozwala na śledzenie informacji o narzędziach takich jak rynek walutowy, giełdy, fundusze inwestycyjne, towary, papiery wartościowe oraz globalne wskaźniki.

Prestigio_Investing_com

Główne zalety aplikacji to:

  • Dostępne w czasie rzeczywistym notowania dla ponad 40 000 instrumentów finansowych z 70 rynków, prezentowane jako wykresy i analizy.
  • Szybkie, wszechstronne alerty dotyczące wydarzeń ekonomicznych.
  • Aktualne komentarze czołowych ekspertów rynkowych.
  • Grupa G-10 oraz rynki wschodzące.
  • Dostępność w 18 językach.

Aplikacja pozwala także na wprowadzenie ustawień mających na celu obserwowanie ulubionych instrumentów finansowych. Dzięki systemowi bieżących powiadomień aplikacja jest dobrym narzędziem dla osób zajmujących się handlem.

Użytkownicy urządzeń Prestigio od kwietnia mogą bezpłatnie pobierać aplikację Investing.com ze sklepu MultiStore. Przez 45 dni aplikacja będzie wolna od reklam.

Źródło: Prestigio

Related Post

Wyniki T-Mobile w III kwartale

Posted by - 12 listopada 2020 0
W trzecim kwartale 2020 roku, T Mobile koncentrował swoje działania na dwóch filarach rozwoju: dostarczaniu najwyższej jakości obsługi klienta i najwyższej…

ZTE Axon mini wkrótce w Polsce

Posted by - 25 kwietnia 2016 0
Smartfony z grupy Axon to flagowe modele ZTE, posiadające takie rozwiązania jak na przykład weryfikacja użytkownika na podstawie skanowania oka i…

Kieszonkowy SSD od FREECOM

Posted by - 15 lutego 2016 0
Freecom Tablet Mini SSD jest pierwszym urządzeniem tego typu, posiadającym dwa wbudowane kable dla dodatkowej wygody użytkowników podczas łączenia się…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *