Aplikacja „Sleep” dla Apple Watch?

Roman PakotaAutor:
Apple Watch należy do najlepiej sprzedających się smartwatchów na świecie. Wiele osób chwali jego funkcje komunikacyjne i bezpieczeństwa. Brakuje jednak natywnej obsługi śledzenia snu. Istnieją aplikacje innych firm, które oferują śledzenia snu, ale nie są tak wygodne jak automatyczne śledzenie, które inni producenci z branży fitness oferują od razu po wyjęciu z pudełka.

Wskazówka, że ​​aplikacja śledzenia snu może się wkrótce pojawić, pochodzi ze zrzutu ekranu w Apple Watch App Store. W zrzutach ekranowych wydania aplikacji Alarmy znajduje się informacja o niepublikowanej aplikacji o nazwie „Sleep”. Jest to prawdopodobnie nazwa aplikacji używanej do przeglądania danych dotyczących snu z Apple Watch.

Tekst na zrzucie ekranu brzmi „Ustaw swój czas na spanie i obudź się z aplikacją Sleep”. Prawdopodobnie pozwoliłoby to Apple Watch obudzić użytkownika w optymalnym cyklu snu.

W raporcie z 9to5Mac z zeszłego miesiąca stwierdzono, że śledzenie snu pojawi się pod nazwą „Time in Bed tracking”, która może „śledzić jakość snu użytkownika za pomocą wielu czujników i danych wyjściowych, w tym ruchu osoby, tętna i dźwięków. Informacje mogą być następnie analizowane i przeglądane przez aplikację Health lub niepublikowaną aplikację „Sleep”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane