Apple iOS 13, iPadOS i iOS 13.1 pojawią się już we wrześniu

W najbliższym czasie czekają nas trzy iPhone’y, nowy zegarek i nowy iPad. To może być powód, dla którego nie otrzymaliśmy szczegółów na temat nadchodzących aktualizacji oprogramowania dla iOS i MacOS.

Apple iOS 13 pojawi się na wszystkich kompatybilnych iPhone’ach 19 września. Nowy system operacyjny iPad będzie dostępny dla wszystkich kompatybilnych iPadów 30 września.

Teraz trochę o aktualizacji iOS 13.1, która jest już w końcowej fazie testów beta. Aktualizacja zostanie wprowadzona na wszystkich kompatybilnych iPhone’ach, w tym także w serii 11, 30 września.

Apple iOS 13.1 włączy nowe funkcje rozpoznawania przestrzennego AirDrop w trio iPhone’a 11, które są możliwe dzięki nowemu układowi Apple U1. Wszystkie Apple iPhone 11s obsługują funkcję o nazwie Udostępnianie audio. Będzie można sparować dwa zestawy słuchawek AirPods lub Beats z jednym telefonem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Moto 360 2.Generacji

Opublikowane przez - 9 grudnia 2015 0
Nadchodzi era drugiej generacji Moto 360 – eleganckiej i funkcjonalnej, definiującej na nowo ponadczasowy design. Nowa Moto 360 dostarczy informacji,…