Apple Watch 4 z większym ekranem i nowym designem

325 0
Coraz więcej wskazuje na to, że w tym roku poznamy kolejną generację inteligentnych zegarków od Apple. Według najnowszych informacji amerykański gigant szykuje dla nas prawdziwą rewolucję.

Analityk Ming-Chi Kuo, który znany jest z trafności swoich przewidywań jeśli chodzi o produkty Apple, zdradził, że producent zamierza mocno zmodernizować wygląd kolejnej generacji swoich zegarków. Apple Watch Series 4 ma otrzymać blisko 15% większy ekran od swojego poprzednika. Co ciekawe nie wpłynie to na ogólny rozmiar i wagę urządzenia bowiem wyświetlacz będzie mógł się pochwalić również węższymi ramkami. Analityk przewiduje również, że Apple wyposaży swój sprzęt w ulepszone narzędzia do monitorowania naszej aktywności oraz większą baterię, chociaż nie należy się spodziewać znacznie dłuższego pracy urządzenia niż oferuje nam dzisiaj Apple Watch 3.

Na co jeszcze możemy liczyć? Przede wszystkim na nowy design urządzenia, który ma być „bardziej modny”. Ming-Chi Kuo sugeruje również, że wraz z premierą Apple Watch Series 4 możemy liczyć na obniżkę cen starszych urządzeń.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Dwa modele Honor w T-Mobile

Posted by - 30 marca 2016 0
Z początkiem kwietnia w ofercie T-Mobile pojawią się dwa flagowe modele smartfonów sygnowanych marką Huawei, Honor7 i Honor5X. Telefony będą…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *