Apple Watch w Orange

W Orange pojawił się Apple Watch Series 4. Urządzenie zostało przeprojektowane, aby obsługiwać eSIM, a także radzić sobie z funkcjami fitness.

Żeby zachęcić klientów do przetestowania urządzenia, Orange Polska zaproponował specjalny pakiet startowy. Apple Watch Series 4 dostępny jest w salonach i stronie internetowej.

Apple Watch Series 4 ma wyświetlacz większy o ponad 30%. Niezależnie od tego, czy właściciel biega, pływa czy spędza aktywnie czas w inny sposób urządzenie umożliwia mu m.in. rozmowy telefoniczne nawet jeżeli jego iPhone’a nie ma w pobliżu. Najnowszy Apple Watch posiadają wbudowany akcelerometr i żyroskop, które potrafią wykryć upadek użytkownika.

Po pierwszej aktywacji, karta „Ekstra karta eSIM” jest bezpłatna przez okres 6 miesięcy w ramach promocji „Mój pierwszy eSIM”, a po tym okresie jej koszt wynosi 9 zł miesięcznie. Aktywacja każdej kolejnej karty „Ekstra karta eSIM” to koszt 5 zł, a opłata miesięczna w wysokości 9 zł obowiązuje od pierwszego miesiąca.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Z Asystentem Google po polsku

Opublikowane przez - 16 stycznia 2019 0
Google uruchomił polskojęzyczną wersję Asystenta Google. Pomaga w wykonywaniu codziennych zadań i umożliwia zupełnie nowy sposób interakcji z Google i…