Arkadiusz Wójcik Dyrektorem Departamentu Sprzedaży dla Operatorów w Samsungu

145 0

arkadiusz_wojcik_dyrektor_departamentu_sprzedazy_dla_operatorow_w_samsung_electronics_polska

Arkadiusz Wójcik został nowym Dyrektorem Departamentu Sprzedaży dla Operatorów w Samsung Electronics Polska. Będzie zarządzał sprzedażą urządzeń i usług dla Operatorów, opracowywaniem ofert i rozwojem portfolio produktów dostępnych w tym istotnym kanale sprzedaży.

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej i Wyższej Szkoły Bankowej. Ze sprzedażą i marketingiem związany jest od lat 90-tych. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania kanałami sprzedaży do rynków konsumenckich i biznesowych. W ostatnim czasie zarządzał kanałami zdalnymi (e-sklepy, telesprzedaż), jak również procesami i narzędziami sprzedaży. Przez ostatnie 5 lat pracował w Orange Polska zarządzając funkcjami w Sprzedaży w tym ostatnio jako Dyrektor Zarządzania Multikanałowego i Rozwoju Online. Poprzednio przez 2 lata pełnił funkcję Dyrektora Marketingu w DELL Polska. Od 19 lat manager zarządzający, wykładał na SGH oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

Prywatnie fan podróży i motoryzacji; zaangażowany społecznie miłośnik rodzinnego Śląska, który odwiedza tak często, jak może.

źródło: Samsung

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *