Art Games Studio i Polyslash rozpoczynają współpracę nad rozszerzeniem gry Alchemist Simulator

Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo na PC i konsole, podpisał umowę ze spółką Polyslash na rozbudowanie gry Alchemist Simulator. Spółki połączą siły oraz kompetencje swoich zespołów w celu wzbogacenia produkcji o nowe mechaniki i funkcjonalności, co ma przełożyć się na jej uatrakcyjnienie i lepszy odbiór wśród społeczności graczy. Zgodnie z przyjętymi założeniami Art Games Studio będzie odpowiadało za produkcję gry.

Polyslash, poza wsparciem merytorycznym, zajmie się wydaniem tytułu w wersji PC, a w późniejszym okresie także na konsole. Premiera Alchemist Simulator planowana jest w drugiej połowie 2020 roku. Zespoły Art Games Studio oraz Polyslash pracują obecnie nad rozbudową obecnych w grze mechanik. Poszerzeniu ma również ulec warstwa graficzna projektu.

Alchemist Simulator to gra, w której użytkownik wciela się w mistycznego alchemika odkrywającego dawno zapomniane magiczne przepisy i ulepszającego swoje laboratorium, dzięki czemu może stać się najlepszym alchemikiem wszechczasów. Zarządzanie setkami kombinacji w celu stworzenia różnych eliksirów niesie ze sobą zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Czynności te mogą okazać się bowiem trudne lub nawet niebezpieczne.

To pierwsza własna produkcja Art Games Studio realizowana w wersji na PC przez zespół stacjonarny spółki. Ponadto zespół przygotowuje się obecnie do promocji i wydania ośmiu projektów, które trafią do sprzedaży w I i II półroczu 2020 roku. Z kolei Polyslash jest w trakcie tworzenia trzech innych tytułów, których premiery planowane są na 2020 i 2021 rok.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane