artifact dota

Artifact – gra karciana od Valve otrzymała datę premiery

Valve poinformowało, że gra karciana inspirowana DOTĄ 2 – Arifact, zadebiutuje 28 listopada bieżącego roku. Co więcej, będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się produkcji na tegorocznych targach PAX West (31 sierpnia – 4 września).

Artifact, zdaniem Valve, zaoferuje nam niespotykaną dotąd w grach karcianych głębię rozgrywki. Już w dniu premiery otrzymamy ponad 280 kart, z których będziemy konstruować swoje talie. Dodatkowo gracze otrzymają możliwość wymiany i handlu swoimi kartami na “Rynku Społeczności Steam”.

Warto dodać, że 28 listopada to data premiery gry wyłącznie na PC-tach. W 2019 roku Artifact ma zadebiutować również na smartfonach i tabletach. Artifact, w odróżnieniu od największych konkurentów (HearthStone, TES: Legends czy GWINT), nie będzie grą darmową. Jeśli jesteście zainteresowani karcianką od Valve to musicie liczyć się z wydatkiem 20$ (około 73 zł).

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane