Arval Store oficjalnie otwarty

Arval Service Lease Polska z Grupy BNP Paribas uruchomił w sercu warszawskiego Mokotowa swój Arval Store. To miejsce to znacznie więcej niż „stacjonarny salon” Arvala, gdzie klienci mogą wejść wprost z ulicy i zadecydować o wynajmie aut dostępnych od ręki. Obecni na miejscu konsultanci pomogą dobrać optymalny środek transportu, niekoniecznie samochód.

Arval Store to dla nas znacznie więcej niż salon stacjonarny. Zależało nam na tym, aby stworzyć komfortowe miejsce z kompleksową i fachową obsługą w zakresie oferowania szeroko rozumianej zrównoważonej mobilności przyszłości jak i możliwość wygodnego odbierania zamówionych przez klientów aut. Klienci mogą do nas przyjść, obejrzeć i przetestować dostępne od ręki auta lub jednoślady i załatwić na miejscu wszystkie formalności. Takie kompleksowe podejście, jak w Arval Store, dobrze oddaje naszą filozofię oferowania nowej zrównoważonej mobilności skrojonej na miarę i w nowoczesnym wydaniu. W Arval Store prezentujemy też naszą szeroką ofertę różnych typów pojazdów bardzo wielu marek – mówi Robert Antczak, Dyrektor Generalny Arval Service Lease Polska.

Arval Store, zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 372 (tuż obok galerii handlowej Westfield Mokotów), to drugie tego typu miejsce w Europie (pierwszy Arval Store powstał we Włoszech). Obecnie znajduje się w nim ponad 600 nowych aut dostępnych od ręki, w tym modele elektryczne, hybrydowe oraz konwencjonalne a także pojazdy azjatyckich marek: Skywell, Maxus, Seres czy SsangYong. Oprócz samochodów klienci mogą korzystać z oferty Arval Mobility Hub, czyli punktu który pozwala na wynajem aut w car sharingu jak i elektrycznego jednośladu – roweru lub skutera. W Arval Store oferowane są samochody na wynajem, także w formule Arval Adaptiv (auto na abonament).

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

O aparatach Samsung Galaxy A52

Opublikowane przez - 1 marca 2021 0
Kilka tygodni temu do internetu trafił szczegółowy wyciek dotyczący Galaxy A52 firmy Samsung. Telefon będzie dostępny zarówno w wersji 4G,…