asus rog

Asus ROG Phone – poznaliśmy cenę smartfonu?

Gamingowy smartfon – Asus ROG Phone, oficjalne zaprezentowano na początku czerwca. Niestety tajwański producent nie zdradził nam wówczas ceny urządzenia. Ta przestała być właśnie tajemnicą bowiem została ujawniona przez fińskiego operatora komórkowego.

asus rog asus rog

Fiński operator komórkowy – Telia, rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych na nowy smartfon Asus ROG. Z całą pewnością nie wzbudziłoby to większych emocji gdyby nie to, że na stronie firmy podano konkretną cenę urządzenia. Finowie liczą sobie za gamingowy smartfon Asusa – 999 Euro (około 4245 złotych).

asus rog

Dla przypomnienia, Asus ROG Phone to prawdziwy potwór, wyposażony w: 6-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD+ (2160 x 1080 pikseli, 18:9, częstotliwości odświeżania 90 Hz, czas reakcji matrycy 1 ms), procesor Qualcomm Snapdragon 845 (2,96 GHz), 8GB RAM oraz od 128 GB do nawet 512 GB pamięci wewnętrznej.

Cena Asus ROG Phone, choć wysoka, to nie zaskakuje. Już w dniu premiery spodziewaliśmy się, że ta może być rekordowa. Co o tym sądzicie? Dalibyście prawie 1000 Euro za smartfon ROG?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane