ASUS ZenFone 2 Laser w Polsce

141 0

ASUS ZenFone 2 Laser  ZE500KL_3

Do rodziny smartfonów z serii Zen dołącza kolejny model zaprezentowany w lipcu bieżącego roku podczas ZenFestiwalu w Indiach. ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL został wyposażony w wydajny czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Najnowszy smartfon jest już dostępny w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, X-Kom.pl oraz Komputronik w cenie 849 złotych.

ZenFone 2 Laser wyposażony został w 64-bitowy czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, wspierany przez układ graficzny Adreno 306 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Z kolei za długi czas pracy smartfona na jednym ładowaniu baterii odpowiada wydajny akumulator o pojemności 2400mAh. Najnowszy ZenFone pracuje w oparciu o system Android Lollipop z autorską nakładką ZenUI.

W modelu Zenfone 2 Laser ZE500KL został zastosowany zaawansowany aparat PixelMaster o rozdzielczości 13MPix z maksymalną wartością otwarcia przysłony do f/2.0, który pozwala na wykonywanie wyjątkowych zdjęć w wysokiej jakości, bez ryzyka przycięcia migawki. Słowo „laser” w nazwie urządzenia nawiązuje do zastosowanej laserowej technologii autofocusa, który ustawia ostrość w 0,3 sekundy.

ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL _2

ZenFone 2 Laser dostępny jest w Polsce w wersji z 5-calowym ekranem IPS o rozdzielczości HD. Dodatkowo, ekran posiada ochronną powłokę Gorilla Glass 4, która zapewnia wyższą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Smartfon obsługuje jednocześnie dwie karty SIM.

Model ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL) dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej w sklepach RTV Euro AGD oraz srebrnej w sklepach X-Kom.pl oraz Komputronik. Cena zaprezentowanego ZenFone 2 Laser wynosi 849 złotych.

źródło: Asus

ASUS ZenFone 2  Laser ZE500KL _1

Related Post

Kompaktowy i wydajny rejestrator

Posted by - 20 kwietnia 2015 0
Prestigio wprowadza do sprzedaży rejestrator samochodowy posiadający wszelkie potrzebne funkcjonalności oraz tryb nagrywania Full HD.   Ważący 48 gram RoadRunner…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *