Asus Zenfone 6Z ze Snapdragonem 855 trafił do Geekbench

Premiera następcy smartfonu Asus Zenfone 5Z wydaje się być coraz bliżej. Do bazy danych benchmarku Geekbench trafił domniemany Zenfone 6Z.

Asus Zenfone 6Z pojawił się w Geekbench pod nazwą kodową “asus ASUS_I01WD”. Według danych benchmarku smartfon napędzany jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 855. Na pokładzie urządzenia znajdzie się również 6 GB pamięci RAM. Całość działa pod kontrolą systemu Android 9.0 Pie.

Zenfone’owi 6Z udało się zdobyć 3527 punktów w testach pojedynczego rdzenia i 11190 punktów przy pracy na wielu rdzeniach.

Zarówno Asus Zenfone 6, jak i 6Z wciąż kryją w sobie mnóstwo tajemnic. Tajwański producent skutecznie pilnuje, aby do sieci nie trafiło zbyt wiele informacji na temat nadchodzących smartfonów.

Możemy być jednak pewni, że w nadchodzących tygodniach pomału “wyciekać” będą kolejne ciekawostki na temat Zenfone’a 6 i 6Z. Szczególnie, że premiera pierwszego z nich została zaplanowana na 16 maja w Walencji. Możemy się spodiewać, że tego samego dnia zostanie ujawniony Zenfone 6Z.

Asus Zenfone 6Z Geekbench

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane