Asus ZenFone AR zadebiutuje na targach CES 2017

270 0

Choć do rozpoczęcia targów CES jest jeszcze sporo czasu to producenci już podgrzewają atmosferę wokół swoich prezentacji. Przedstawiciele firmy Asus potwierdzili dzisiaj, że na CES 2017 poznamy smartfon ZenFone AR wykorzystujący technologię Google Tango.

tango

Dyrektor generalny Asustek – Pan Jerry Shen ujawnił dzisiaj, że smartfon ZenFone AR, którego poznamy na nadchodzących targach CES 2017 będzie wykorzystywał technologię Google Tango. Co więcej smartfon do pierwszych klientów również ma trafić w 2017 roku w „konkurencyjnej cenie”.

Warto przypomnieć, że do tej pory jedynym smartfonem wykorzystującym technologię Tango jest Lenovo Phab 2 Pro.

Źródło: gsmarena.com

Related Post

Duże odszkodowanie dla Action

Posted by - 22 października 2020 0
Dystrybutor w krótkim czasie dostał kolejne odszkodowanie. Zaw zasadzie to samo. Wojewoda mazowiecki przyznał firmie 1,83 mln zł odszkodowania powiększone…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *