Awaria sieci T-Mobile w całym kraju

Dziś doszło do dużej awarii sieci madżentowego operatora – informuje RMF24.pl. Były problemy z mobilnym internetem, a w niektórych miejscach także z połączeniami głosowymi.

W tym momencie jej miejsce zostało zlokalizowane, a sieć już powinna zacząć działać. Należy tylko zrestartować telefony.

There are 25 comments

  1. Avatar

   Czy przez dzisiejszą awarię mogłam nie mieć możliwości odbierania połączeń telefonicznych przychodzących? Interesują mnie godziny 12-18.30
   Wrocław

   Reply
 1. Avatar

  Od 01.07.2021 w całej okolicy Skorzewa k/ Koscierzyny nie ma łączności głosowej ani internetu- brak LTE a tym samym VoLTE PRZESTAL działać!!!

  Reply
 2. Avatar

  Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Ostatnio przerywa mi połączenia w trakcie rozmowy na terenie Trójmiasta.

  Reply
 3. Avatar

  Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Totalna cisza w telefonie. Ostatnio również na terenie trójmiasta rozmowy są przerywane.

  Reply
 4. Avatar

  Brak internetu i możliwości połączeń w Ciechanowcu. To już jest nie pierwszy raz. Powinno to przedkładać się naniejsze rachunki przez powtarzające się niedogodności

  Reply
 5. Avatar

  Mój problem polega na tym że podczas rozmowy telefonicznej uciekają słowa i albo ja nie słyszę wszystkiego co mówi duga strona albo mnie nie słychać. Podczas rozmowy powtarza się to dosyć często i nie wiem co jest przyczyną.

  Reply
 6. Avatar

  Dokładnie tak jak poprzedniczka —–problem polega na tym że podczas rozmowy telefonicznej uciekają słowa i albo ja nie słyszę wszystkiego co mówi duga strona albo mnie nie słychać. Podczas rozmowy powtarza się to dosyć często i nie wiem co jest przyczyną.

  Reply
 7. Avatar
  мαɕιυѕ ❤️ |

  Mi nie działał net i rozmowy telefoniczne od godz 21:00 do godz 1:00 nawet nie działał ruter z sieci w lodz wystawiło raz do czasu sieć lub ruter ze działa nic nie dało sie zrobić posłało brak policzenia siecią Ps. Podrawiam 2raz awaria z tej sieci sezonie wakacyjnym.resetowlem telefon nic nie dawalo.

  Reply
 8. Pingback: Awaria Sieci Komorkowej Dzisiaj | downdetector.pl - DanLogowanie

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

T-Mobile szaleje na rynku internetu

Opublikowane przez - 12 września 2017 0
Po stosunkowo długo trwających chudych latach dla polskiego oddziału T-Mobile karta się najwyraźniej odwróciła. Tylko celem przypomnienia: liczba abonentów odchodzących…