Awaria sieci T-Mobile w całym kraju

Dziś doszło do dużej awarii sieci madżentowego operatora – informuje RMF24.pl. Były problemy z mobilnym internetem, a w niektórych miejscach także z połączeniami głosowymi.

W tym momencie jej miejsce zostało zlokalizowane, a sieć już powinna zacząć działać. Należy tylko zrestartować telefony.

There are 18 comments

 1. Avatar

  Od 01.07.2021 w całej okolicy Skorzewa k/ Koscierzyny nie ma łączności głosowej ani internetu- brak LTE a tym samym VoLTE PRZESTAL działać!!!

  Reply
 2. Avatar

  Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Ostatnio przerywa mi połączenia w trakcie rozmowy na terenie Trójmiasta.

  Reply
 3. Avatar

  Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Totalna cisza w telefonie. Ostatnio również na terenie trójmiasta rozmowy są przerywane.

  Reply
 4. Avatar

  Brak internetu i możliwości połączeń w Ciechanowcu. To już jest nie pierwszy raz. Powinno to przedkładać się naniejsze rachunki przez powtarzające się niedogodności

  Reply

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Sony Xperia M5 debiutuje w Polsce

Opublikowane przez - 13 stycznia 2016 0
‒ Mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkt, który podkreśla postęp Sony w dziedzinie technologii fotografowania ‒ powiedział Tony McNulty, wiceprezes działu Value…

Tok Tok pozostanie chiński?

Opublikowane przez - 5 sierpnia 2020 0
Chiński rząd nie pozwoli na przejęcie amerykańskich oddziałów TikToka przez Microsoft i może podjąć działania przeciwko Waszyngtonowi, jeśli transakcja będzie…