Awaria sieci T-Mobile w całym kraju

Dziś doszło do dużej awarii sieci madżentowego operatora – informuje RMF24.pl. Były problemy z mobilnym internetem, a w niektórych miejscach także z połączeniami głosowymi.

W tym momencie jej miejsce zostało zlokalizowane, a sieć już powinna zacząć działać. Należy tylko zrestartować telefony.

There are 20 comments

  1. Avatar

   Czy przez dzisiejszą awarię mogłam nie mieć możliwości odbierania połączeń telefonicznych przychodzących? Interesują mnie godziny 12-18.30
   Wrocław

   Reply
 1. Avatar

  Od 01.07.2021 w całej okolicy Skorzewa k/ Koscierzyny nie ma łączności głosowej ani internetu- brak LTE a tym samym VoLTE PRZESTAL działać!!!

  Reply
 2. Avatar

  Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Ostatnio przerywa mi połączenia w trakcie rozmowy na terenie Trójmiasta.

  Reply
 3. Avatar

  Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Totalna cisza w telefonie. Ostatnio również na terenie trójmiasta rozmowy są przerywane.

  Reply
 4. Avatar

  Brak internetu i możliwości połączeń w Ciechanowcu. To już jest nie pierwszy raz. Powinno to przedkładać się naniejsze rachunki przez powtarzające się niedogodności

  Reply

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Smartfonowe podglądanie

Opublikowane przez - 23 września 2015 0
  Zagadnienie prywatności regularnie staje się tematem rozmów, ponieważ coraz więcej osób ujawnia dane osobowe online. Raport Ericsson ConsumerLab „Sharing…