Awaria sieci T-Mobile w całym kraju

Dziś doszło do dużej awarii sieci madżentowego operatora – informuje RMF24.pl. Były problemy z mobilnym internetem, a w niektórych miejscach także z połączeniami głosowymi.

W tym momencie jej miejsce zostało zlokalizowane, a sieć już powinna zacząć działać. Należy tylko zrestartować telefony.

There are 25 comments

  1. Czy przez dzisiejszą awarię mogłam nie mieć możliwości odbierania połączeń telefonicznych przychodzących? Interesują mnie godziny 12-18.30
   Wrocław

   Reply
 1. Od 01.07.2021 w całej okolicy Skorzewa k/ Koscierzyny nie ma łączności głosowej ani internetu- brak LTE a tym samym VoLTE PRZESTAL działać!!!

  Reply
 2. Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Ostatnio przerywa mi połączenia w trakcie rozmowy na terenie Trójmiasta.

  Reply
 3. Na terenie Olpuch gm. Stara Kiszewa woj. pomorskie nagminny brak połączeń przychodzących i wychodzących. Totalna cisza w telefonie. Ostatnio również na terenie trójmiasta rozmowy są przerywane.

  Reply
 4. Brak internetu i możliwości połączeń w Ciechanowcu. To już jest nie pierwszy raz. Powinno to przedkładać się naniejsze rachunki przez powtarzające się niedogodności

  Reply
 5. Mój problem polega na tym że podczas rozmowy telefonicznej uciekają słowa i albo ja nie słyszę wszystkiego co mówi duga strona albo mnie nie słychać. Podczas rozmowy powtarza się to dosyć często i nie wiem co jest przyczyną.

  Reply
 6. Dokładnie tak jak poprzedniczka —–problem polega na tym że podczas rozmowy telefonicznej uciekają słowa i albo ja nie słyszę wszystkiego co mówi duga strona albo mnie nie słychać. Podczas rozmowy powtarza się to dosyć często i nie wiem co jest przyczyną.

  Reply
 7. мαɕιυѕ ❤️ |

  Mi nie działał net i rozmowy telefoniczne od godz 21:00 do godz 1:00 nawet nie działał ruter z sieci w lodz wystawiło raz do czasu sieć lub ruter ze działa nic nie dało sie zrobić posłało brak policzenia siecią Ps. Podrawiam 2raz awaria z tej sieci sezonie wakacyjnym.resetowlem telefon nic nie dawalo.

  Reply
 8. Pingback: Awaria Sieci Komorkowej Dzisiaj | downdetector.pl - DanLogowanie

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Huawei G9 Plus już oficjalnie

Opublikowane przez - 18 sierpnia 2016 0
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Huawei oficjalnie głosiło dzisiaj G9 Plus. Niestety nie będzie wyposażony w podwójny aparat, za to nagramy…

Tablety w Barcelonie

Opublikowane przez - 22 kwietnia 2015 0
Odkąd pewna firma na A „na nowo” wymyśliła tablet, świat oszalał na tym punkcie. Co prawda spora rzesza tzw. heavy…