Banner Saga 3 z datą premiery! Zapowiedziano Banner Saga Trilogy

Studio Stoic – twórcy serii Banner Saga, poinformowali, że ostatnia część trylogii trafi do sprzedaży 24 lipca na PC’-tach oraz konsolach: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

To jednak nie wszystkie nowości jakie do przekazania mieli twórcy. Dla osób, które nie miały styczności z poprzednimi odsłonami serii (bądź dla kolekcjonerów) przygotowano wydanie zbiorcze – Banner Saga Trilogy. Jak łatwo się domyślić wersja ta zawierać będzie wszystkie trzy części trylogii, a ponadto: art-book, ścieżkę dźwiękową, plakat i cyfrowy przedmiot do wykorzystania w grze.

Banner Saga Trilogy będzie dostępne zarówno w formie cyfrowej jak i fizycznej (tylko PlayStation 4 i Xbox One). Wydanie zbiorcze zadebiutuje trzy dni po premierze ostatniej części sagi – 27 lipca.

Na oficjalnej stronie Banner Saga można już składać zamówienia przedpremierowe wersji przeznaczonej na PC-ty. Na Steamie wersję standard wyceniono na 89,99 zł. Dostępne są również wersja Deluxe za 107,99 zł i Legendary wyceniona na 144 zł.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane