Batman: The Enemy Within – poznaliśmy datę premiery drugiego odcinka

Premiera drugiego sezonu przygód Batmana od Telltale Games już za nami, do finału standardowo pozostały cztery odcinki. Przedstawiciele studia zdradzili, że drugi odcinek zatytułowany “The Pact” trafi do nas 26 września.

Batman: The Enemy Within

W drugim odcinku pojawi się jedna z najpopularniejszych bohaterek komiksów DC – Harley Quinn. Telltale zapewnia, że sympatycy postaci nie będą rozczarowani, studio ma zamiar zachować najważniejsze cechy postaci, jednocześnie kreując ją w unikalny sposób. Dobrze, że Telltale nie zamierza “na siłę” zmieniać tak charakterystycznej postaci.

Batman: The Enemy Within obecnie dostępne jest na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. W przyszłości gra ukaże się również na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS’em.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Epidemia ataków ransomware

Opublikowane przez - 24 sierpnia 2020 0
W ostatnich tygodniach mieliśmy do czynienia z serią ataków ransomware na popularne firmy z sektora technologicznego – celem ataków stały…