Będziemy dzwonić taniej do krajów UE

Od 15 maja klienci indywidualni dzwoniący z sieci nju mobile i Orange Polska na numery stacjonarne i komórkowe w krajach Unii Europejskiej (oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego) zapłacą tylko 1 zł (z VAT) za minutę rozmowy. Dotyczy to połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych (abonamentowych i na kartę) oraz stacjonarnych. SMS do krajów wspólnoty będzie kosztował tylko 0,31 zł (z VAT).

Nowe ceny są związane ze zmianami w europejskim prawie. Wyznaczają one stały limit cen za połączenia i SMS-y liczonych w euro. Każdego roku ceny będą przeliczane na złotówki według aktualnego kursu.

A oto kraje i terytoria należące do UE oraz kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (Republika Cypryjska), Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Majotta, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Saint Martin, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Samsung S10 taniej w Orange

Opublikowane przez - 23 maja 2019 0
Nawet najlepszy smartfon nie będzie się sprzedawał dobrze, jeśli nie będzie stosownych promocji. Na tak zdecydowało się właśnie Orange w…

Zasięg sieci Play

Opublikowane przez - 7 marca 2019 0
„Czwarty” operator jak co miesiąc podał stan rozbudowy swojej sieci. Oto jak ona obecnie wygląda. W zasięgu LTE Play jest…