Bezprzewodowe słuchwki Plantronics BACKBEAT PRO 2 z aktywną redukcją szumów

MobilityNewsAutor:

Marka Plantronics wprowadza na rynek nowe słuchawki BackBeat PRO 2 oraz BackBeat PRO 2 Special Edition. Nowe słuchawki oferują więcej właściwości kojarzonych z segmentem Premium. BackBeat PRO 2 tworzą swoistą oazę wypełnioną dźwiękiem, a wszystko to po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. BackBeat PRO 2 i BackBeat PRO 2 Special Edition wspierają parowanie za pośrednictwem technologii NFC. W zestawie znajdziemy także wygodne etui przydatne podczas podróży.

BackBeat-PRO2-Black-Case

“Coraz więcej osób jest skłonnych porzucić krępujące przewody, aby bez straty jakości odtwarzanego dźwięku korzystać ze słuchawek bezprzewodowych. Słuchawki BackBeat PRO 2 zostały zaprojektowane w zgodzie z tym trendem,” powiedział Tanguy Leborgne, wiceprezes Działu Rozwiązań Konsumenckich w Plantronics. “Redukcja hałasów otoczenia, 24-godzinna praca na jednym cyklu akumulatora oraz autorska jakość dźwięku Plantronics sprawiają, że użytkownik może doświadczyć soczystych basów, wyrazistych wysokich tonów oraz naturalnie brzmiących tonów średnich w swoich ulubionych utworach muzycznych, zarówno w biurze, w domu czy w długiej podróży.”

BackBeatPRO2_Graphite_Grey

Dostarczające wysokiej jakości wrażeń dźwiękowych BackBeat PRO 2, dzięki systemowi aktywnej redukcji szumów otoczenia (ANC) zapewniają użytkownikowi ucieczkę z hałaśliwego świata, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebuje on oddać się pracy w czasie podróży. W każdej chwili może on przełączyć się w tryb otwarty, dzięki czemu usłyszy powiadomienia, rozmowy czy komunikację płynącą z otoczenia bez zdejmowania słuchawek.

BackBeat_PRO_2_Man_in_Building

Słuchawki BackBeat PRO 2 zapewniają bezprzewodową swobodę na dystansie do 100 metrów, dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Z kolei system Plantronics smart power management zadba o 24-godzinną możliwość słuchania muzyki na jednym cyklu akumulatora, aż 21 dni w trybie czuwania lub nawet sześć miesięcy w trybie hibernacyjnym DeepSleep.

BackBeatPRO2_Graphite_Grey_Desktop

Zaprojektowany na bazie wielokrotnie nagradzanych słuchawek BackBeat PRO, model BackBeat PRO 2 jest o 35% smuklejszy i o 15% lżejszy od poprzednika. Ergonomiczne nauszniki pokryte pamięciową gąbką lepiej dopasowują się do kształtu ucha, podobnie jak obszyty skórą pałąk przylegający do głowy użytkownika. Tak komfortowa konstrukcja sprzyja długim muzycznym sesjom.

BackBeatPRO2_Black_and_Tan_Desktop

Dodatkowe właściwości BackBeat PRO 2:

  • System inteligentnych sensorów umożliwiających wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania muzyki po zdjęciu / założeniu słuchawek na głowę
  • Możliwość połączenia słuchawek z wieloma urządzeniami, w tym z dwoma równocześnie
  • Wbudowany podwójny mikrofon oferujący krystalicznie czysty dźwięk podczas prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Komfortowy, podróżny design, na który składają się wygodne nauszniki oraz poręczne etui
  • W zestawie znajdziemy kabel 3.5mm przydatny podczas korzystania z multimediów podczas lotu

Ceny i dostępność:
BackBeat PRO 2 będą dostępne w kolorze opalizującej czerni u autoryzowanych partnerów Plantronics w cenie 1099 zł. Z kolei BackBeat PRO 2 SE oferujące parowanie w technologii NFC, design Premium oraz podróżne etui, dostępne będą w kolorze grafitowej szarości w cenie 1249 zł.

Źródło: Plantronics

BackBeat-PRO2-Grey-Hero

BackBeat-PRO2-Grey-Case

BackBeatPRO2_Black_and_Tan

BackBeat_PRO_2_Woman_in_Cafe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

NFV? Cóż to jest?

Opublikowane przez - 23 lutego 2019 0
Wszyscy przywykliśmy do mówienia o 5G jako technologii przyszłości. Ale 5G to tylko technologia, dopiero dzięki niej mogą pojawić się…

Już jutro poznamy Asus ZenFone AR

Opublikowane przez - 3 stycznia 2017 0
Tajwański producent już kilka tygodni temu wspominał o urządzeniu wykorzystującym technologię Google Tango, jak się okazuje do prezentacji urządzenia ma…