Bezprzewodowy telefon konferencyjny wśród rozwiązań audiokonferencyjnych Yealink

MobilityAutor:

CP930W to kolejny telefon konferencyjny Yealink, który poszerzy portfolio bezprzewodowych rozwiązań IP DECT tego producenta. Polski dystrybutor Kontel zapewnia, że będzie on dostępny w sprzedaży już na początku 2019 roku.

Yealink, lider wśród producentów rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw (telefonów IP i systemów wideokonferencyjnych), informuje, że na rynek trafi CP930W – nowy bezprzewodowy telefon konferencyjny. Opierać się on będzie na niezawodnej i bezpiecznej bezprzewodowej technologii DECT, która pozwoli użytkownikom wygodnie organizować telekonferencje w dowolnym miejscu, niezależnie od rozmieszczenia gniazdek elektrycznych i portów internetowych w biurze. Wyposażone w technologię redukcji hałasów Yealink Noise Proof, wiele mikrofonów, zaawansowane funkcje i przyjazną dla użytkownika konstrukcję, rozwiązania audiokonferencyjne Yealink mają na celu zapewnienie produktywnej i efektywnej zdalnej współpracy.

Tak samo jak cała rodzina telefonów konferencyjnych Yealink, CP930W również dostarczy do sal konferencyjnych dźwięk full duplex w jakości HD bez irytujących zakłóceń w wymagających środowiskach. Dzięki zastosowaniu technologii Yealink Noise Proof, telefony po wykryciu głosu są zdolne do inteligentnego eliminowania występującego szumu i hałasów biura lub automatycznego wyciszania mikrofonu, gdy nie wykryją ludzkiego głosu.

Wyposażony w graficzny wyświetlacz LCD o przekątnej 3,1 cala i rozdzielczości 248 x 120 pikseli, CP930W umożliwia użytkownikom wybór głównych funkcji konferencyjnych za pomocą prostego kliknięcia na dotykowej klawiaturze. Co więcej, odpowiednio rozlokowane na urządzeniu trzy przyciski wyciszenia (mute), pozwalają każdemu uczestnikowi rozmowy jednym dotknięciem przełączać się pomiędzy wyciszeniem włączonym i wyłączonym, co jest sygnalizowane poprzez podświetlenie LED.

Dzięki połączeniu ze stacją bazową Yealink W60B DECT, która pozwala na pokrycie zasięgiem przestrzeni w promieniu 50 metrów wewnątrz i 300 metrów na zewnątrz pomieszczeń, CP930W może być wygodnie używany w dowolnym miejscu w zasięgu odbioru sygnału. Ponadto akumulator zapewni CP930W 24 godziny rozmów i 360 godzin w trybie gotowości.

Kluczem do efektywnej współpracy jest wyraźne słyszenie i rozumienie innych uczestników rozmowy. Zgodnie z tą ideą, rozwiązania audiokonferencyjne Yealink mają oferować łatwe konferencje i przejrzystą komunikację z zachowaniem równowagi pomiędzy jakością, dobrym doświadczeniem użytkownika i przystępnością cenową.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mobility

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Powiązane

Mobilne oko kamery

Opublikowane przez - 10 kwietnia 2015 0
Manta wprowadza do sprzedaży nową kamerę IP. Kamera IP Manta SVR201HD to  urządzenie do zdalnego monitoringu np. mieszkania, biura czy magazynu.…

Alexa ląduje na iOS

Opublikowane przez - 17 marca 2017 0
Alexa – inteligenta asystentka Amazonu – wkracza właśnie na urządzenia z systemem iOS. Najnowsza aktualizacja aplikacji Amazonu przeznaczona na urządzenia…