Black Shark 2 Pro – zdjęcie telefonu

Black Shark, czyli skoncentrowana na gamingu marka smartfonów od Xiaomi, zamierza zapowiedzieć odświeżony model smartfona drugiej generacji. Xiaomi już pokazywało to urządzenie z datą uruchomienia 30 lipca w Chinach. Telefon nazwano Black Shark 2 Pro.

Najnowszy teaser został opublikowany na Weibo i odkrywa przed nami tylny projekt nadchodzącego telefonu.

 Xiaomi teases Black Shark 2 Pro with similar rear design

Chociaż zewnętrzny kształt projektu jest taki sam jak dotychczasowy Black Shark 2, to różni się dwiema pionowymi liniami. Jednym z naszych domysłów jest to, że mogą to być nowe konfigurowalne paski LED przesunięte z krawędzi. Zastanawiamy się także, czy Black Shark 2 Pro zachowa logo RBG „S” z tyłu.

Zaktualizowany telefon będzie zasilany przez odświeżony chipset Snapdragon 855 Plus i będzie zawierał do 12 GB pamięci RAM. To mniej więcej tyle, ile wiemy o wersji Pro Black Shark 2 Pro.

W wyniku testu Geekbench, Black Shark 2 Pro zdobył 11,304 w teście multi-score i posiada 12 GB pamięci RAM. Po raz pierwszy ujawniono Snapdragon 855 Plus jako „msmnile”. Ten zaktualizowany procesor Qualcomm zapowiada 4,2% poprawę wydajności CPU i 15% poprawę względem GPU.

Musimy jeszcze zobaczyć, jakie inne zmiany pojawią się wraz z Black Shark 2 Pro. Premiera odbędzie się 30 lipca w Chinach.

Źródło | VIA

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Xiaomi Redmi Note 4 oficjalne!

Opublikowane przez - 25 sierpnia 2016 0
Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami doczekaliśmy się wreszcie oficjalnej prezentacji Xiaomi Redmi Note 4! Xiaomi Redmi Note 4 został wyposażony w…