Black Shark 3 5G od Xiaomi może być pierwszym telefonem z 16 GB pamięci RAM

Roman PakotaAutor:
Po sukcesie poprzednich Black Sharks Xiaomi postanowiła wydać kontynuację. Nowy telefon będzie się nazywać Black Shark 3 5G. Został już certyfikowany przez MIIT, więc nie ma co do tego wątpliwości.

Jednak łączność 5G nie będzie jedyną funkcją przyszłościową. Według najnowszych informacji pochodzącej z chińskiego Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informatycznych, telefon będzie pierwszym smartfonem, który wykorzysta aż 16 GB pamięci RAM. Wielu może stwierdzić, że jest to niepotrzebne, ale zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią dodatkową pamięć.

Taki sprzęt zapewni wysoką wydajność przez długi czas. Zwłaszcza jeśli wprowadzone zostanie odpowiednie zarządzanie pamięcią i telefon planujesz używać przez wiele lat.

Wariant z 16 GB pamięci RAM będzie jednym z kilku dostępnych opcji. Użytkownicy nie potrzebujący aż tak mocnego sprzętu zapewne będą mogli wybrać wariant z 8 lub 12 GB pamięci RAM.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Paski do smartwatcha w wakacyjnym stylu

Opublikowane przez - 10 sierpnia 2015 0
MyKronoz w swoich smartwatchach wprowadza rozwiązanie dla osób, które nie lubią nudy w swoich ubraniach. Są to wymienne kolorowe paski. Takie rozwiązanie szczególnie…