Black Shark z ekranem FullHD+ i 12 GB RAM na konsoli Google Play

W zeszłym tygodniu w Google Play Console zauważono smartfon Black Shark o nazwie kodowej „kaiser” i oznaczeniu modelu KSR-A0. Specyfikacje podają, że posiada on ekran FullHD+ oraz 8 GB pamięci RAM. Prawdopodobnie jest to Black Shark 4. W Konsoli Google Play pojawił się również nowy telefon Black Shark z oznaczeniem modelu PRS-A0 i kryptonimem „penrose”.

Black Shark 4 Pro, jest wymieniony na konsoli Google Play z systemem Android 11, 12 GB pamięci RAM i ekranem FullHD+. SoC to SM8250, czyli Snapdragon 865. Może jednak to być błąd, ponieważ Black Shark 4, który prawdopodobnie będzie miał Snapdragona 888, został wymieniony ze Snapdragonem 835 w Konsoli Google Play.

Lista konsoli Google Play zawiera również obraz PRS-A0, który pokazuje, że smartfon ma centralnie ustawiony aparat do selfie. Można także zobaczyć, że telefon ma przyciski po lewej i prawej stronie ramki. Ten po lewej może być klawiszem głośności, a te po prawej mogą być przyciskami do gier.

Nie jest jasne, czy PRS-A0 jest rzeczywiście Black Shark 4 Pro, ponieważ zawiera wyświetlacz FullHD+, w przeciwieństwie do Black Shark 3 Pro, który był dostarczany z panelem QHD+.

KSR-A0, czyli Black Shark 4, będzie wyposażony w ekran 6,67 cala, baterię 4500 mAh i ładowanie 120 W. Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach dowiemy się więcej na temat obu modeli.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane