BLAUPUNKT Smart Home Alarm Q3200

Inteligentny dom to pojęcie, które robi coraz większą karierę, jednak nie zawsze ma to przełożenie na prostą i dostępną dla każdego użytkownika ofertę rynkową. BLAUPUNKT Smart Home Alarm Q3200 to rozwiązanie, które wpisuje się w ideę inteligentnego domu, a jest przy tym łatwe w obsłudze i relatywnie tanie. Zobaczcie, jak to działa i co może zdziałać.

There are 2 comments

  1. Avatar

    Podoba mi się minimalizm tego sprzętu – nie rzuca się w oczy. Pomieszczenia nie wyglądają jak choinka na święta. Cena też nie jest zła, jak na pełen pakiet startowy.

    Reply
  2. Avatar

    Mam ten zestaw już od 6 miesięcy, wszystko działa poprawnie. Cena w zestawieniu z jakością jest naprawdę niska. Warto w niego zainwestować

    Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TechnikaliaTV

TechnikaliaTV

Kanał TechnikaliaTV funkcjonuje w Internecie od połowy 2013 roku i zyskał już wielu stałych widzów. Nasi doświadczeni dziennikarze i rezenzenci branży IT, Telcom oraz pozostałej elektroniki użytkowej prezentują najnowsze rozwiązania technologiczne, najciekawsze premiery, porównania sprzętu. Wystawiają własną, opiniotwórczą recenzję, która z pewnością zainteresuje sympatyków nowych technologii oraz pomoże w podjęciu decyzji przez zakupem nowego sprzętu.

Powiązane