broken sword 5

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse – kultowa gra przygodowa trafi na Nintendo Switch

61 0
Broken Sword to jedna z najlepszych serii gier przygodowych typu point&click w historii. Przygody przebojowego i dowcipnego Geroge’a Stobbarta możemy śledzić już od 1996 roku. Najnowsza odsłona serii – Broken Sword 5: The Serpent’s Curse już we wrześniu zadebiutuje na Nintendo Switch.

Ostatnia odsłona serii Broken Sword – autorstwa Revolution Software, zadebiutowała w 2013 roku. Po pięciu latach gra trafi na hybrydową konsolę Nintendo, jej premiera odbędzie się dokładnie 23 września.

Po raz kolejny pokierujemy losami George’a Stobbarta, który ma wyjątkowe „szczęście” do wpadania w kłopoty. Oczywiście nie mogło zabraknąć również jego przyjaciółki – Nico Collard.

Wersja gry na Nintendo Swtich otrzyma przebudowany interfejs, specjalnie dostosowany do możliwości konsoli. Gracze będą mogli wykorzystać do sterowania zarówno Joy-Cony, jak i ekran dotykowy urządzenia. Dodatkowo, wraz z postępami w grze, otrzymamy możliwość odblokowania filmów i dodatkowych materiałów zza kulis powstawania gry.

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse w wersji na Switcha wyceniono na 29,99 Euro (~126 złotych). Gra pojawił się zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Blackview E7 zapowiedziany

Posted by - 24 sierpnia 2016 0
Do portfolio marki Blackview trafia właśnie Blackview E7, budżetowy smartfon o ładnym designie. Blackview E7 posiada 5,5-calowy wyświetlacz (pokryty szkłem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *