Brother wprowadza nową serię mobilnych drukarek termicznych A4 – PJ-800

Firma Brother wprowadziła na rynek serię PJ-800, kolejną generację mobilnych drukarek A4. Nowa linia powstała, by zaspokoić zmieniające się potrzeby klientów w terenie. Urządzenia Brother PJ-800 sprawdzą się w takich sektorach jak handel, transport i logistyka. Dodatkowo ulepszona łączność i zwiększona prędkość drukowania sprawiają, że nowa seria drukarek jest idealnym rozwiązaniem do drukowania mobilnego w terenie.

Seria PJ-800 to pięć modeli (PJ-822, PJ-823, PJ-862, PJ-863 i PJ-883), które dostosowują się do indywidualnych preferencji klienta i obsługują interfejsy Bluetooth, Wi-Fi oraz złącze USB-C, dzięki czemu możliwe jest wygodne podłączanie do smartfonów, tabletów i laptopów. Nowe mobilne drukarki umożliwiają szybkie drukowanie w formacie A4 i A5 (prędkość do 13,5 strony na minutę). Modele z serii PJ-800 wykazują zgodność z technologiami AirPrint & Mopria umożliwiającymi drukowanie bez sterowników oraz obsługują różne polecenia drukarki, w tym emulacji ZPL2. Nowa linia mobilnych urządzeń do druku posiada złącze USB-C do ładowania i przesyłania danych.

Nowa linia produktowa charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem, wytrzymałą konstrukcją oraz litowo-jonową baterią, która pozwala na wydrukowanie do 600 stron A4. Modele z tej serii są idealnym rozwiązaniem do drukowania mobilnego w terenie dla handlowców, serwisantów, osób zajmujących się logistyką oraz przedstawicieli służb ratowniczych czy bezpieczeństwa publicznego.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Awanse Polaków w Xiaomi

Opublikowane przez - 5 listopada 2020 0
Andrzej Gładki (na zdjęciu otwarcia) objął w Xiaomi stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Ponadto…