Burnout Paradise powraca! Zapowiedziano remaster gry!

Burnout Paradise to niezwykle ceniona gra wyścigowa, która zadebiutowała na urządzeniach poprzedniej generacji. Electronic Arts zaskoczyło dzisiaj zapowiedzią zremasterowanej wersji gry.

Burnout Paradise Remastered to odświeżona wersja gry z 2008 roku. Remaster otrzyma wszystkie dlc wydane w ramach „Year of Paradise”, w tym rozszerzenie Big Surf Island.

Twócy zadbali również o odpowiednie usprawnienia w oprawie graficznej, w wypadku wersji przeznaczonych na konsole PlayStation 4 Pro i Xbox One X możemy liczyć na rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Burnout Paradise Remastered zadebiutuje już 16 marca, w pełnej polskiej wersji językowej, na PlayStation 4 i Xbox One. Data debiutu na PC zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Prawo jazdy w telefonie

Opublikowane przez - 3 lipca 2020 0
Od 1 lipca policja oraz inne służby uprawnione do kontroli ruchu drogowego zyskały nowe ułatwienia. Wpływają one również na komfort…