Burza o dużej mocy dociera do Polski

188 0

Maxell_Black_7800_1

Koncern Hitachi Maxell wprowadza na polski rynek nowy power bank o pojemności 7800mAh. Litowo-jonowy akumulator, pozwoli na wygodne korzystanie z telefonu nawet podczas długich podróży.

Jak informuje producent, pełny akumulator urządzenia pozwoli na nawet czterokrotne naładowanie baterii telefonu. Model wyposażony został w dwa porty USB, podające prąd o natężeniu 1A i 2A, co pozwoli użytkownikowi na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Power bank Storm 7800mAh jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, (smartfony, tablety, aparaty cyfrowe, czytniki e-booków, głośniki mobilne), w tym również z produktami marki Apple.

Power bank zmieści się zarówno torbie na laptopa, bagażu podręcznym, jak i kieszeni kurtki. Dzięki temu użytkownik może bezstresowo korzystać z tabletu lub smartfonu wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony.

 

Produkt dostępny jest w kolorze czarnym i białym, Maxell_Black_7800 cykl życia baterii wynosi co najmniej 500 ładowań. W zestawie, oprócz urządzenia, znajduje się również kabel USB oraz etui ułatwiające przenoszenie.

Nowość marki Maxell objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 159 złotych.

Related Post

LG X300 debiutuje na rynku

Posted by - 17 stycznia 2017 0
Nie tylko flagowcami człowiek żyje, LG bez zbędnego szumu zaprezentowało swoje najnowsze dzieło: LG X300. LG X300 to typowy „średniak”,…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *