Busuu w Plusie! Ucz się języków obcych kiedy chcesz i gdzie chcesz

MobilityNewsAutor:
Busuu to jedna z najbardziej popularnych aplikacji do nauki języków obcych. Teraz jest dostępna również w sieci Plus.

Busuu oferuje nam audiowizualny materiał dydaktyczny do nauki języków. Dostępnych jest dwanaście kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, arabski, chiński, japoński oraz polski.

Ta aplikacja to ponad 1000 lekcji wzbogaconych technikami uczenia maszynowego, takimi jak spersonalizowane plany nauki czy rozpoznawania mowy. Dzięki zaawansowanym rozdziałom gramatycznym pozwala uczyć się jak płynnie budować zdania, a także utrwala poznane już słownictwo.

Korzystając z Busuu, dołączasz do społeczności ponad 90 milionów kursantów, którzy pomagają sobie nawzajem robić postępy. Ocenią oni wykonane ćwiczenia pisemne oraz ustne, a dzięki konwersacjom pomogą ćwiczyć umiejętności swobodnego mówienia.

Aplikacja mobilna pozwala uczyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek się chce, również w trybie offline. Możemy bowiem pobrać wszystkie lekcje i korzystać z nielimitowanego dostępu.

Teraz klienci Plusa mogą korzystać z tej usługi na specjalnych warunkach. Wystarczy wejść na stronę plus.pl/busuu i przejść na link z płatnością by dopisać ją do swojego rachunku telefonicznego w sieci Plus. Tygodniowa subskrypcja wynosi 4,99 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane