Call of Duty: Black Ops 4 bez kampanii single player?!

Niepokojące wieści napływają do nas z obozu Treyarch – twórców nadchodzącego – Call of Duty: Black Ops 4. Okazuje się, że studio zrezygnowało z kampanii fabularnej!

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października, to właśnie przyspieszona data premiery (kolejne odsłony serii debiutują z reguły w listopadzie) ma być powodem porzucenia prac nad kampanią dla jednego gracza. Twórcy mieli stwierdzić, że nie zdążą na premierę przygotować odpowiedniej jakości historii i ostatecznie całkowicie ją porzucili.

Aby zrekompensować graczom braki Activision zdecydowało się wykorzystać inne swoje studio – Raven Software, do przygotowania modułu do trybu multiplayer wzorowanego na popularnym ostatnio gatunku Battle Royale (PUBG, Fortnite).

Więcej na temat Call of Duty: Black Ops 4 dowiem się 17 maja, podczas pełna prezentacji tytułu.

Waszym zdaniem porzucenie kampanii fabularnej to dobry pomysł?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Galaxy Tab S2 już jest

Opublikowane przez - 20 lipca 2015 0
Samsung poinformował właśnie o wprowadzeniu na rynek następcy modelu Tab S, czyli Tab S2. Tym razem Ekran Super AMOLED, w który…