Carrefour uruchamia usługę Tank&Go


Carrefour rozpoczął testy nowej usługi Tank&Go skierowanej do klientów stacji benzynowych Carrefour. Usługa umożliwia dokonanie w pełni bezkontaktowej płatności za paliwo i jest dostępna w aplikacji mobilnej Mój Carrefour. W początkowej fazie testów skorzystać z niej mogą wybrani klienci stacji Carrefour w Warszawie i Krakowie.

Carrefour jest właścicielem ponad 40 stacji paliw. Tank&Go to najnowsza propozycja dla klientów sieci, która umożliwia bezpieczną, i w pełni bezkontaktową zapłatę za tankowanie.

Usługa działa w ramach aplikacji mobilnej “Mój Carrefour”. Jej użytkownicy znajdą w aplikacji nowy moduł – Tank&Go – przygotowany specjalnie na potrzeby usługi. Aby z niej skorzystać klient powinien zalogować się w module, podać niezbędne dane swojego samochodu, a także aktywować płatności mobilne Masterpass.

Podjeżdżając na stację paliw Carrefour wystarczy wybrać dystrybutor, określić kwotę transakcji, dokonać płatności i rozpocząć tankowanie. Po jego zakończeniu klient otrzyma fakturę na podany wcześniej adres email i może odjechać ze stacji. Cały proces odbywa się samoobsługowo.

W zakresie płatności mobilnych projekt realizowany jest we współpracy z Mastercard.

Klienci wybierający Tank&Go mogą również korzystać ze zniżek na zakup paliwa. Obecnie, usługa dostępna jest na stacji benzynowej Carrefour na warszawskim Targówku, a także stacji przy hipermarkecie Kraków Czyżyny. Tank&Go docelowo wprowadzony będzie na wszystkich stacjach Carrefour.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane