Cat S32 z systemem Android 10 i baterią 4200 mAh

Cat jest marką znaną z wytrzymałych konstrukcji swoich urządzeń. Smartfony produkuje od kilku lat. Najnowszym dodatkiem do portfolio wytrzymałych smartfonów jest Cat S32.

Jeśli szukasz procesora o dużej mocy z ogromnym wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi… to Cat S32 nie jest dla Ciebie. Marka stawia na żywotność i trwałość baterii w ekstremalnych warunkach za rozsądną cenę. Mamy więc 5,5-calowy wyświetlacz 720p o proporcjach 18: 9, który jest chroniony przez DragonTrail Pro Glass. Telefon można obsługiwać mokrymi palcami lub w rękawiczkach.

Obudowa smartfona ma klasę wodoodporności IP68 (1,5 m do 35 minut) i jest zgodna z normą MIL SPEC 810G w zakresie wstrząsów i wibracji (test upadku z wysokości 1,8 m na stal). Obudowa jest wykonana z gumowanego materiału, który zapewnia doskonałą przyczepność i nigdy nie będziesz musiał wrzucać jej do walizki. Po lewej stronie znajduje się konfigurowalny klawisz, który może być przydatny w aplikacjach typu „Naciśnij i mów”.

Zasilanie S32 to czterordzeniowy chipset MediaTek Helio A20 połączony z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci. Chociaż nie jest to imponujące, prawdopodobnie przyniesie baterię o pojemności 4200 mAh działającą dwa dni. Obsługuje prędkości LTE CAT 6 LTE i połączenia Wi-Fi. Bluetooth 5.0, NFC i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm są standardowym wyposażeniem. Z tyłu znajduje się aparat 13 MP i aparat do selfie 5MP.

Cat S32 będzie dostępny na stronie www.CatPhones.com w cenie 299 euro.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Rekordowe Orange VOD

Opublikowane przez - 17 kwietnia 2020 0
W świąteczny weekend padł rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD. Klienci Telewizji Orange chętnie oglądali najnowsze produkcje, także te, które…