Caviar custom PlayStation 5 za 500 tysięcy USD, pokryty 4,5 kg złota

Pod koniec ubiegłego roku rosyjska firma Caviar postanowiła wyjść ze swojej strefy komfortu tworzenia smartfonów z klejnotami i zapowiedziała pozłacaną konsolę PlayStation 5, nazwaną „Golden Rock” ze względu na jej charakterystyczny wygląd.

Dziewięć konsol zostanie wyprodukowanych w cenie początkowej 499 000 USD. Tak, to pół miliona dolarów! Jeśli myślicie, że nikt tyle nie zapłaci, to jesteście w błędzie. Firma otrzymała aż 1342 zapytania o zakup!

Prace nad konsolą Golden Rock potrwają około czterech miesięcy. Caviar zatrudnił wykonawcę biżuterii, który specjalizuje się w obróbce złota, w celu przygotowania próbki testowej.

Każda konsola zostanie pokryta 4,5 kilograma 18-karatowego złota. Proces rozpoczyna się od 8 oddzielnych arkuszy (odlanych z litego złota), które należy uformować w geometryczny wzór i zamontować na PS5. Ponadto kontrolery zostaną pokryte skórą krokodyla barwioną na czarno.

PlayStation 5 Carbon kosztuje 5 830 USD i jest pokryty niewidzialnym włóknem węglowym klasy samochodowej. Opcja ze skóry aligatora również została połączona z czarną kolorystyką, ta przywróci Ci 8140 $. Caviar spersonalizował również dwa kontrolery odpowiednio z włókna węglowego i skóry, tak aby pasowały do ​​konsoli.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Keecoo K1 – smartfon dla Pań?

Opublikowane przez - 18 lipca 2016 0
Keecoo to młodziutki producent, który stara się znaleźć swoją niszę, właśnie zaprezentowany smartfon dedykowany jest dla pań. Keecoo K1 dzięki…

Huawei Honor 6X w marcu z Nougatem

Opublikowane przez - 3 lutego 2017 0
Huawei Honor 6X zadebiutował jako smartfon dostępny wyłącznie na rynku chińskim, na targach CES chiński producent zdecydował się jednak zaprezentować…

Black Friday w MagentaBIZNES

Opublikowane przez - 28 listopada 2019 0
Z okazji Czarnego Piątku przedsiębiorcy zyskują jeszcze jeden powód do wyboru ofert T Mobile – popularne urządzenia dostępne są w biznesowej…