Celebryci, aktorzy, sportowcy i twórcy propagują bezpieczną jazdę

Celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzyli się z offroadowymi przeszkodami i testowali swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach na Poligon4x4. Podczas wydarzenia „Offroad Gwiazd 2023 – razem pokonamy przeszkody” odbyła się rywalizacja, przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów. Głównym celem akcji była edukacja w zakresie bezpiecznej jazdy poparta czynami – wsparciem rodziny poszkodowanej w wypadku samochodowym.

Na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce – Poligon4x4 w Górze Kalwarii pojawiły się  takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Przemysław Saleta, Anna Lucińska, Marta Mandaryna Wiśniewska, Iwona Węgrowska, Piotr Mróz, Agnieszka Wrona, Rafał Jonkisz, Milena Rostkowska – Galant, Agnieszka Wasilewska, Karolina Motylewska, Eliza Gwiazda, Weronika Korol, Agata Sasinowska, Dariusz Pick, Kinga Zawodnik, Martyna Rokita.

Walka o wspólne dobro pozwoliła zebrać środki pieniężne dla rodziny Kaczmarczyków, której członkowie zostali mocno poszkodowani w wypadku samochodowym. Podczas imprezy zachęcano do wpłat, a anonimowy darczyńca wpłacił na konto zbiórki 29 000 zł.

SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe – nadal możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5-letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku. Każdy może wesprzeć rodzinę wpłacając datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków na zbiórkę: www.siepomaga.pl/rodzina-kaczmarczyk

Ambasadorem wydarzenia był Grzegorz Duda – kierowca wyścigowy i prezenter telewizyjny na co dzień związany ze stacją TVN Turbo. Gwiazdy nie kryły swojego podekscytowania połączeniem szczytnej idei z niecodzienną formą rozrywki.

Wrażenia niesamowite, na wszelki wypadek zamykałam oczy. Ale było cudnie! – mówi Monika Richardson.

scena z: Monika Richardson, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

O część edukacyjną zadbały Służby Ratownictwa Specjalistycznego, którzy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy ofiarom wypadków samochodowych. Zaś strażacy zaprezentowali w spektakularny sposób pokaz gaszenia płonącego samochodu. „Offroad Gwiazd 2023 – Razem pokonamy przeszkody” to przede wszystkim pomoc, jednak nie zabrakło miejsca również na dobrą zabawę i nutkę adrenaliny.

Podczas rywalizacji na Poligon4x4, uczestnicy musieli pokonać wiele przeszkód wymagających przemyślanej i bezpiecznej jazdy oraz mogli w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jazdy w stanie nietrzeźwości, które imitowały tzw. alkogogle.

scena z: Przemysław Saleta, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Możliwość realizacji motoryzacyjnych przygód na terenie kompleksowego obiektu, jakim jest Poligon4x4 dedykowanego jeździe offroad zarówno samochodami, motocyklami, quadami, jak również pojazdami UTV, otwiera nowe możliwości przed miłośnikami offroadu w Polsce. To szansa dla organizatorów jazd, szkoleń i wydarzeń offroadowych oraz eventów motoryzacyjnych na zapewnienie nowej jakości usług o wyższym standardzie, bezpieczeństwie i jak najmniej inwazyjnych dla przyrody.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Bezprzewodowa jakość stereo

Opublikowane przez - 19 marca 2015 0
  Marka XQISIT wprowadza na polski rynek bezprzewodowe słuchawki nauszne BT100 zastąpią model LZ380. Miłośnicy bezprzewodowego słuchania muzyki mogą nabyć…