CES 2019: Smartfon dla graczy – Nubia Red Magic Mars trafi do Europy już w styczniu!

Podczas trwających targów CES 2019, przedstawiciele Nubii poinformowali, że najnowszy gamingowy smartfon producenta trafi do USA i Europy już w styczniu. Cena zachęca do kupna.

Targi CES 2019 w Las Vegas wystartowały na dobre. Znakomitą wiadomość przekazali dzisiaj włodarze Nubii. Smartfon Red Magic Mars, który w listopadzie ubiegłego roku zadebiutował w Chinach, już 31 stycznia dostępny będzie w sprzedaży na terenie Europy i USA.

Ujawniono również, że za Red Magic Mars przyjdzie nam zapłacić 399 dolarów (~ 1500 złotych). W tej cenie otrzymam wariant urządzenia wyposażony w 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Oprócz tego smartfon oferuje również: procesor Snapdragon 845, 6-calowy ekran o rozdzielczości FullHD+, ulepszony system chłodzenia, stereofoniczne głośniki z dźwiękiem DTS 7.1, pojedynczy aparat główny (16 Mpix z f/1.8) oraz kamerkę do selfie (8 Mpix).

Warto też przypomnieć, że zdaniem benchmarku AnTuTu – Nubia Red Magic Mars, to najwydajniejszy smartfon w 2018 roku działający pod kontrolą Androida.

Trzeba przyznać, że żądana przez producenta kwota jest nader atrakcyjna i smartfon może zdrowo namieszać na rynku. Miejmy nadzieję, że Red Magic Mars trafi również na polski rynek.

nubia red magic mars

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Telefunken Outdoor WT4 w Play

Opublikowane przez - 10 listopada 2015 0
Play wprowadził do oferty telefon Telefunken Outdoor WT4 z segmentu wytrzymałych urządzeń. Widoczna na zdjęciach antenka służy do korzystania z funkcji krótkofalówki…