Cezary Albrecht Członkiem Zarządu T-Mobile

Włodzimierz Nowak zakończy kontrakt jako Członek Zarządu ale będzie współpracował z T-Mobile Polska jako doradca Prezesa Zarządu. Z kolei Joanna Nawrot zostanie Dyrektorem Departamentu Prawnego

Z początkiem kwietnia Cezary Albrecht zostanie powołany na stanowisko Członka Zarządu, Dyrektora Ds. Bezpieczeństwa, Prawa i Zarządzania Zgodnością. Obok swojej nowej roli Cezary pozostanie jednocześnie szefem działu spraw regulacyjnych.

Cezary Albrecht posiada 20-letnie doświadczenie w dziedzinie prawa telekomunikacyjnego, w tym prawa europejskiego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w centrali Deutsche Telekom, a z T Mobile Polska S.A. jest związany już od 13 lat, w czasie których odpowiadał za obszary strategii, public affairs oraz prawa i regulacji. Reprezentuje również spółkę w relacjach z innymi operatorami, regulatorami krajowymi (UKE, UOKiK, KRRIT) oraz organami Unii Europejskiej.

Cezary Albrecht zastąpi na stanowisku Włodzimierza Nowaka, który pełnił obowiązki Członka Zarządu ds. Prawnych przez ostatnie 3 lata i zdecydował się nie przedłużać kontraktu wygasającego 31 marca. W tym czasie odpowiadał miedzy innymi za wdrożenie w firmie RODO oraz nowych standardów usług bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Podziel się taksówką

Opublikowane przez - 13 września 2017 0
Do tej pory słyszeliśmy o możliwości dzielenia się samochodem, choć dokładniej chodziło o możliwość wypożyczania auta na minuty dzięki aplikacji.…