Cisco ramię w ramię z Microsoftem

Microsoft i Cisco zawarły partnerstwo na rzecz ujednolicenia możliwości współpracy w środowisku cyfrowym. Porozumienie umożliwi urządzeniom wideo Cisco Webex łączenie się ze środowiskiem współpracy Microsoft Teams w nowy wygodniejszy sposób.

Cyfrowe miejsca pracy stają się coraz bardziej innowacyjne, a organizacje zwinniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. To ludzie nadają ton kształtowaniu sposobów wykonywania pracy i potrzebują odpowiednich technologii do współpracy, aby móc w pełni realizować swój potencjał. Narzędzia te powinny płynnie ze sobą współdziałać, aby mieć rzeczywisty wpływ na transformację pracy zespołowej, która prowadzi do lepszych wyników, wyższej produktywności i zaangażowania.

Mając to na uwadze, Cisco i Microsoft pracują wspólnie nad nowym podejściem, które umożliwi bezpośrednie dołączanie gości wykorzystujących urządzenia do wideokonferencji obydwu firm do ich aplikacji do współpracy (opartych na WebRTC). Użytkownicy zyskają możliwość dołączenia do spotkania w ramach Microsoft Teams z poziomu urządzenia Webex Room Device. Będą mieli także możliwość dołączenia do spotkania prowadzanego za pośrednictwem Cisco Webex z poziomu Microsoft Teams Room.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Honor 20 Pro w wersji Moschino

Opublikowane przez - 3 lipca 2019 0
Seria Honor 20 wystartowała w Londynie w środku wojny handlowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Zakładnikiem podczas tych negocjacji stała…