City Board Karting Kit – pozwoli zmienić deskorolkę w gokarta!

Wiosna wreszcie do nas dotarła i bez przeszkód możemy powrócić do ulubionych aktywności na świeżym powietrzu. Nic zatem dziwnego, że również producenci sprzętu starają się nas do tego nakłonić. Do oferty firmy Goclever trafił produkt, którym pozwoli nam w łątwy sposób przekształcić naszą deskorolkę elektryczną w gokarta!

Goclever City Board Karting Kit
Goclever City Board Karting Kit

Karting Kit nakłada się na deskę elektryczną, która zmienia się dzięki temu w trójkołowy pojazd, przypominający niewielki gokart. Mocowanie odbywa się przy pomocy dwóch mocnych pasów, którymi oplata się deskę i zapina na rzepy. Atutem nowego produktu Goclever jest również solidne przednie koło (osadzone na odpornym na drgania łożysku), które świetnie radzi sobie również na nierównych powierzchniach.

Nakładka pasuje do praktycznie każdej klasycznej samobalansującej deskorolki elektrycznej, wyposażonej w koła o średnicy od 6,5 do 10” (zarówno urządzeń z serii Goclever City Board, jak i produktów innych firm). Metalowa, wzmacniana w newralgicznych punktach, konstrukcja zapewni stabilność,  a rączki ze specjalnego tworzywa oraz podpora stóp pozwalają wygodnie siedzieć na urządzeniu i sterować nim. Maksymalna dopuszczalna waga kierowcy to 100 kg.

Zbudowany z wykorzystaniem nakładki gokart ma od 78 do 98 cm długości (użytkownik może go swobodnie regulować, dopasowując długość do swoich potrzeb) i ok. 42 cm szerokości (choć ten parametr jest oczywiście uzależniony również od szerokości posiadanej deskorolki). Całość waży ok. 6,2 kg.

Goclever City Board Karting Kit jest dostępny w cenie 199 złotych na oficjalnej stronie producenta.

Goclever City Board Karting Kit
Goclever City Board Karting Kit

There are 2 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane