Cooler Master prezentuje słuchawki MasterPulse MH320

Cooler Master zaprezentował nauszne słuchawki MasterPulse MH320, przeznaczone dla graczy z nieco mniej zasobnymi portfelami.

MasterPulse MH320 oferuje nam wszystko co możemy wymagać od słuchawek gamingowych: stalową ramę, dwukierunkowy mikrofon na giętkim pałąku, parę wygodnych poduszek na uszy (ze skórzanym wykończeniem) oraz pilot z pokrętłem regulacji głośności i przyciskiem wyciszenia mikrofonu.

Słuchawki Cooler Master’a zostały wyposażone w 40 mm przetworniki, pasmo przenoszenia zawarte jest pomiędzy 20Hz a 20kHz, a impedancja wynosi 32 ohmy. Słuchawki połączymy z dowolnym urządzeniem za pomocą kabla typu jack 3,5 mm.

Producent wycenił swój sprzęt na 40 dolarów (około 150 złotych). Słuchawki trafią do sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Surface Book – nowy i piękny

Opublikowane przez - 8 października 2015 0
Ostatnia nowością zaprezentowaną przez Microsoft jest laptop! Tak, rodzina Surface została poszerzona o właśnie takie urządzenie. Pozostawiam otwarte pytanie odnośnie…