Coraz więcej telefonów otrzymuje MIUI 12.5

Roman PakotaAutor:
Xiaomi zapowiedziało najnowszą wersję swojej skórki na Androida, MIUI 12.5 na grudniowym wydarzeniu w Chinach i od tego czasu podzieliło się swoimi planami rozszerzenia jej na rynki globalne.

Po powrocie do Chin stabilna aktualizacja została wdrożona do modeli Mi 11 od początku tego miesiąca, a dziś oficjalne konto MIUI Weibo przyniosło więcej dobrych wiadomości.

Oprócz Mi 11, aktualizacja do MIUI 12.5 jest teraz wdrażana również w Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 10 Pro, Mi 10 i Mi 9 SE. W przypadku wszystkich tych modeli użytkownicy w Chinach powinni być w stanie otrzymać aktualizację po ręcznym sprawdzeniu jej w Ustawieniach lub odczekaniu, aż aktualizacja bezprzewodowa dotrze do ich urządzenia.

Oficjalna data tego wdrożenia to 30 kwietnia, ale wygląda na to, że programiści Xiaomi byli w stanie sfinalizować wszystko przed upływem tego terminu i wysłać aktualizację wcześniej niż przewidywano.

Pierwszymi modelami, które otrzymają nowe oprogramowanie, będą Mi 11, Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi 10 i Mi 10 Pro. Wszystko to powinno znajdować się na MIUI 12,5 w tym miesiącu lub w maju. Od czerwca dołączą kolejne modele.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Słuchawki dla aktywnych

Opublikowane przez - 3 lutego 2015 0
Canyon wprowadza do oferty nowe słuchawki dokanałowe dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Model CNS-SEP1 posiada wbudowany mikrofon, wygodny zaczep na…