Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na Switch i PC!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zremasterowana składanka trzech pierwszych części przygód tytułowego Crasha. Produkcja do tej pory dostępna była wyłącznie na PlayStation 4, jednak wydawca gry – Activision, zdecydował, że produkcja trafi również na PC-ty i konsolę Nintendo Switch.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy okazało się sporym sukcesem, nic zatem dziwnego, że Activision pragnie przedstawić Crasha jak najszerszej publiczności. Z opublikowanych dzisiaj informacji wynika, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi pod koniec roku na PC-ty i konsole Nintendo Switch. Co więcej, amerykański wydawca i producent planuje już kolejną, pełnoprawną, część przygód Crasha. Wstępna data premiery nowej gry to rok 2019.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

ZTE na Mobile World Congress 2016

Opublikowane przez - 16 lutego 2016 0
Impreza zbliża się wielkimi krokami. Ponieważ jest to najważniejsze wydarzenie w branży mobilnej w Europie, producenci zasypują nas informacjami co…