Cyber Monday w T-Mobile

T-Mobile przedłużyło promocje, które rozpoczęły się w ostatnią środę. Tym razem z okazji Cyber Monday operator oferuje klientom smartfony, tablety i laptopy w niskich cenach w ofercie abonamentowej. Promocja obowiązuje przez cały poniedziałek, 2 grudnia, na www.t-mobile.pl.

Za złotówkę (zamiast 299 zł) klienci mogą nabyć smartfon Huawei P30 Lite z ultra szerokokątnym obiektywem. Tyle samo klienci zapłacą za smartfon z wysuwanym aparatem, czyli Huawei P Smart Z (zamiast 169 zł), Samsung Galaxy A70 z panoramicznym ekranem (zamiast 259 zł), czy Samsung Galaxy A40 z szybkim ładowaniem baterii (przeceniony z 199 zł). Ceny obowiązują wyłącznie w ofertach z abonamentem.

Poza smartfonami, w promocji będą dostępne również inne sprzęty, m.in. tablet Huawei MediaPad T5 10 z mocnym procesorem (w pierwotnej cenie 99 zł). Za laptop Acer Aspire 1 z mobilnym routerem zamiast 279 złotych klienci zapłacą 1 zł. Oba urządzenia można nabyć w ofercie z abonamentem z 50 GB internetu mobilnego.

Promocja na Cyber Monday obejmuje też smartfony w ofercie MIX: Samsung Galaxy A10 (MIX 40) oraz Huawei P Smart 2019 (MIX 50). Oba urządzenia przecenione będą z 99 zł na 1 zł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane