Czas na komercyjne wykorzystanie deskorolek

MobilityNewsAutor:

Artur_Styczyński

Rozmowa z  Arturem Styczyńskim Sales Managerem w firmie Nelro Data, właściciela marki  GOBOARD.

  1. Czym wyróżnia się elektryczna deska GOBOARD na tle podobnych produktów konkurencji?

Nasz produkt wyróżnia się wyjątkową jakością i indywidualną personalizacją dla lokalnego rynku. Ponadto oferujemy elektryczną deskę aż w trzech kolorach, począwszy od stonowanej, klasycznej czerni po czerwoną i niebieską obudowę, dla osób preferujących odważniejszą stylistykę.

  1. GOBOARD to sezonowy gadżet czy raczej alternatywna do komunikacji miejskiej forma przemieszczania się?

Po sukcesie pojazdów typu Segway, głównie wśród pracowników służb mundurowych czy ochroniarskich przyszedł czas na bardziej komercyjne wykorzystanie równoważnych pojazdów elektrycznych, wykorzystujących do balansowania czujniki żyroskopowe. Takim produktem jest GOBOARD. Łatwy w obsłudze, lekki pojazd, na którym można przemieszczać się z prędkością 10 km/h, słuchając muzyki transmitowanej do zamontowanych głośników poprzez technologię Bluetooth. Można go wykorzystywać do przemieszczania się pomiędzy dworcami, centrami handlowymi czy osiedlami jak i do rekreacyjnego jeżdżenia na podwórku.

  1. Kim jest klient marki GOBOARD w Polsce? W jaką grupę docelową celujecie?

Odbiorcą naszego produktu jest szeroko pojęta młodzież obu płci, aktywna, lubiąca wyzwania, wiek 6 – 45 lat. Tak naprawdę jest to gadżet dla każdego, ponieważ jego funkcjonalność koresponduje z różnymi potrzebami.

  1. Ile mniej więcej trwa nauka poruszania się na desce GOBOARD? Czy to trudne do opanowania?

Opanowanie jazdy nie wymaga specjalnych predyspozycji, umiejętności czy treningu. Rekreacyjnej jazdy na podwórku, średnio uzdolniona ruchowo osoba jest się w stanie nauczyć w ok. godzinę.

  1. Chodnik, deptak, parkowa alejka to naturalne środowisko do poruszania się na elektrycznej desce? Czy są jakieś przepisy regulujące przemieszczanie się GOBOARDem po ulicy?

Nie ma żadnych przepisów regulujących poruszanie się na pojazdach żyroskopowych. Jedynymi przeszkodami uniemożliwiającymi poruszanie się na GOBOARDACH są przeszkody terenowe. Z uwagi na małą średnicę kół, większe nierówności terenu mogą być przeszkodą, niemniej podjazdy o nachyleniu do 15 stopni nasza elektryczna deska z łatwością pokona.

  1. GOBOARD to nazwa brzmiąca dynamicznie, wpadająca w ucho. Planujecie wprowadzić na rynek inne produkty sygnowane logo tej marki? Jeśli tak to jakie?

Tak, planujemy wprowadzić GOBOARDY o większych kołach oraz pojazdy jednokołowe nawiązujące stylem jazdy do deskorolki. Będziemy uważnie obserwować rynkowe trendy, które są odbiciem zmieniających się potrzeb użytkowników. Ciągle szukamy inspiracji, której dostarczają sami użytkownicy i społeczność gadżeciarzy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

BlackBerry DTEK50 trafia do Polski!

Opublikowane przez - 10 sierpnia 2016 0
BlackBerry DTEK50 czyli najprawdopodobniej najbezpieczniejszy smartfon z Androidem trafia do polskich sklepów. BlackBerry DTEK50 to nie tylko bezpieczeństwo, smartfon został…