Czyste powietrze w zaledwie 30 minut?

Firma Sharp przedstawia nowe, wydajne i skuteczne produkty z serii oczyszczaczy powietrza Ultimate Air. Modele klasy premium UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W wyposażono w ulepszoną technologię Plasmacluster Ion i inteligentny czujnik, poczwórny system filtrów oraz wiele więcej. Oczyszczacze powietrza przeznaczone są do dużych pomieszczeń o powierzchni do 62 m2.

Czyste i zdrowe powietrze jeszcze nigdy nie było tak istotną kwestią jak obecnie. Oprócz zwiększonego zanieczyszczenia cząstkami stałymi i alergenami, wirusy, takie jak SARS-CoV2, które są przenoszone przez aerozole w powietrzu, powodują obecnie zwiększone zagrożenie dla zdrowia. Ciągle poszukuje się długoterminowych i skutecznych rozwiązań, aby powietrze w pomieszczeniach było czystsze i zmniejszało ryzyko dla zdrowia. Firma Sharp oferuje innowacyjne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Nowe oczyszczacze powietrza klasy premium UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W skutecznie i szybko oczyszczają powietrze w dużych pomieszczeniach o powierzchni do 50 m2 (KIL-60) lub 62 m2 (KIL-80). Idealne do użytku domowego. Nadają się również do sal lekcyjnych, biur lub obiektów użyteczności publicznej.

W obu modelach firma Sharp zastosowała technologię Plasmacluster 25000, która jest udoskonaloną wersją autorskiej technologii Plasmacluster Ion. Wykorzystuje ona dodatnio i ujemnie naładowane jony do rozbijania błony komórkowej szkodliwych cząsteczek w powietrzu, a tym samym do ich eliminowania. Dzięki wyższemu stężeniu jonów aż do 25 000 na cm3, technologia Plasmacluster 25000 usuwa do 99% zanieczyszczeń, takich jak
zarodniki pleśni, bakterie i wirusy w ciągu zaledwie 30 minut, a także zapobiega ich przywieraniu do powierzchni, jak mebli, tekstyliów lub sprzętu AGD. Pomaga również pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i redukuje ładunki elektrostatyczne pięć razy szybciej niż wersja Plasmacluster 7000.

W przypadku nagłego pojawienia się wysokiego poziomu zanieczyszczeń do akcji wkracza funkcja Ion Shower. Po uruchomieniu tej funkcji urządzenia UA-KIL generują maksymalny przepływ powietrza i zwiększają stężenie jonów, będąc szybkim i skutecznym środkiem zaradczym.

Podstawą modeli UA-KIL jest 4-stopniowy system filtrów. Filtr przeciwkurzowy zbiera większe cząsteczki brudu i posiada automatyczny system czyszczenia (w modelu UA-KIL80E-W). Ten unikalny system utrzymuje filtr przeciwkurzowy w czystości i chroni go przed zatkaniem.
Gwarantuje to o 25% lepszą wydajność filtracji. Specjalne elementy czyszczące wykonane z materiału antybakteryjnego wymagają czyszczenia tylko co sześć miesięcy. Do tego dochodzi jeszcze filtr zapachów oraz filtr HEPA, który usuwa do 99,97% najmniejszych cząstek zawieszonych w powietrzu, takich jak drobny kurz, pyłki, bakterie czy wirusy. Kwartet ten uzupełnia filtr wodny, który zapewnia ewaporacyjne nawilżanie powietrza.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Oukitel prezentuje możliwości U15 Pro

Opublikowane przez - 20 października 2016 0
Producent zdecydował się na zaprezentowanie możliwości swojego najnowszego smartfona na krótkim filmie. Dla przypomnienia, Oukitel U15 Pro posiada 5.5-calowy ekran…