D-Link wprowadza na rynek sferyczny adapter Wi-Fi AC1900

118 0

D-Link DWA-192

 

D-Link wprowadził na polski rynek działający w standardzie AC adapter USB – DWA-192. Urządzenie zaprojektowano, by przyspieszyć działanie sieci bezprzewodowej na laptopach i komputerach stacjonarnych, a także zwiększyć jej zasięg. Wyposażony w wewnętrzne anteny i pracujący w dwóch zakresach (2.4GHz and 5GHz) adapter umożliwia uzyskanie przepustowości do 1900Mb/s. Z jego pomocą można zaktualizować komputery stacjonarne o najnowszą generację bezprzewodowej sieci AC, która jest trzy razy szybsza od poprzedniego standardu N i idealnie nadaje się do jednoczesnego przeglądania zasobów Internetu, przesyłania dużych plików, strumieniowego odtwarzania filmów HD oraz grania w gry bez opóźnień.

DWA-192 jest przeznaczone dla użytkowników, którzy potrzebują szybkiego połączenia Wi-Fi, idealnie też sprawdzi się w dużych domach. Adapter AC1900 jest prostym sposobem aktualizacji bezprzewodowej sieci do standardu AC, obsługuje poprzednie standardy 802.11n/g/a i działa ze wszystkimi routerami Wi-Fi oraz wzmacniaczami sygnału. Po to by osiągnąć najlepszą wydajność można go użyć z jednym z routerów D-Linka z rodziny ULTRA.

 

Adapter korzysta z Advanced AC SmartBeam, technologii sterowania pasmem poprawiającej jakość sygnału Wi-Fi między routerem, a urządzeniem odbiorczym. Natomiast dzięki technologii USB 3.0, użytkownicy otrzymują 10-krotny wzrost wydajności oraz lepsze zarządzanie energią. Szybkość transferu danych sięga 5 Gb/s, w porównaniu do 480 Mb/s w standardzie USB 2.0. SmartBeam to szybsze połączenie dla laptopa lub komputera stacjonarnego podłączonego do adaptera USB, co przekłada się na bezproblemowe strumieniowanie multimediów w jakości HD, pobieranie muzyki i granie w gry online bez opóźnień.

 

Więcej o adapterze Wi-Fi AC1900 (DWA-192):

  • Przepustowość wewnątrz sieci do 1900 Mb/s
  • Praca w dwóch pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz
  • W pełni bezpieczne i szyfrowane połączenie przy użyciu szyfrowania WPA/WPA2
  • Stabilność połączenia bezprzewodowego
  • Bezpieczne połączenie z routerem za naciśnięciem przycisku WPS
  • Obsługa komputerów stacjonarnych oraz laptopów Windows i Mac

 

źródło: D-Link

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *