D-Link wprowadził do oferty kamery monitoringu z rozszerzonymi opcjami śledzenia ruchu

53 0

Producent rozszerzył portfolio mydlink o dwie nowe kamery. Pierwsza to model DCS-8526LH z modułem Wi-Fi, optyką Full HD i ruchomą głowicą, druga to zewnętrzna kamera DCS-8627LH Wi-Fi Full HD z doświetleniem LED. Urządzeniami zaprojektowanymi z myślą o monitoringu wewnątrz i na zewnątrz domów oraz małych biur można zarządzać zdalnie.

Kamery wyposażono w funkcję wykrywania ruchu opartą na algorytmie sztucznej inteligencji. Dzięki temu możliwe jest odróżnienie ludzi od innych obiektów w ruchu. Algorytm sztucznej inteligencji zintegrowano z kamerą, dzięki czemu wykrywanie jest szybsze, charakteryzuje się mniejszym zapotrzebowaniem na przepustowość, nie wymaga też opłat subskrypcyjnych.

Model DCS-8526LH ma wbudowaną matrycę Full HD 1080p oraz ruchomą głowicę (zdalne pochylenie i obrót), dzięki czemu monitorowanie całego pomieszczenia odbywa się przy użyciu tylko jednej kamery. Funkcja Panorama View Angle Selection umożliwia szybki podgląd wybranego obszaru, natomiast dzięki Auto Motion Tracking kamera automatycznie podąża za poruszającym się obiektem. Port Ethernet pozwala na podłączenie kablowe w środowiskach wymagających takich połączeń.

DCS-8627LH umożliwia podgląd obrazu w kolorze, podczerwieni, ma też wbudowane doświetlenie LED o jasności 400 lumenów. Dodatkowo wytrzymała obudowa klasy IP65 gwarantuje odporność na trudne warunki atmosferyczne, co umożliwia stały nadzór wizyjny obszarów na zewnątrz budynków. Dodatkowym atutem są innowacyjne funkcje takie, jak wykrywanie rozbitego szkła, dwukierunkowe przesyłanie dźwięku oraz funkcja syreny.

Nowe modele kamer są łatwe w konfiguracji, a dostęp i zarządzanie nimi odbywa się z poziomu aplikacji mydlink przeznaczonej dla smartfonów i tabletów. Użytkownicy mogą też korzystać z bezpłatnej usługi nagrywania w chmurze mydlink Cloud Recording, gdzie nagrania są przechowywane na osobistym koncie przez 24 godziny. W przypadku wyboru opcji płatnej, zarejestrowane wideo z monitoringu jest dostępne w chmurze przez 30 dni.

Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych domach i małych biurach, nowe modele kamer mogą współpracować z wieloma urządzeniami systemów inteligentnego domu oraz są w pełni zgodne z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. To daje dodatkową swobodę i komfort wydawania poleceń głosowych. Obydwie kamery są też w pełni kompatybilne z ONVIF Profile S, dzięki czemu istnieje możliwość integracji ze zgodnymi sieciowymi rejestratorami wideo (NVR) oraz systemami VMS.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *