Dariusz Jędrzejczyk przeszedł z Hawe do Orange

MobilityNewsAutor:

Orange

Od marca nowym dyrektorem w Segmencie Klientów Kluczowych i Korporacyjnych Orange Polska został Dariusz Jędrzejczyk. Na stanowisku zastąpił Damiana Biedulskiego. 

 

W Orange Dariusz Jędrzejczyk będzie odpowiadał za rozwój portfolio Orange z obszaru ICT (Information Communications Technology). Są to m.in. rozwiązania oferowane w modelu chmury obliczeniowej, usługi mobilne dla firm czy też ochrona przed cyberzagrożeniami.

Dariusz Jędrzejczyk posiada ponad 20. letnie doświadczenie na rynku teleinformatycznym. W ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu do spraw komercyjnych w Hawe, gdzie współpracował  z Orange m.in. przy realizacji projektów infrastrukturalnych, jak sieci szerokopasmowe w województwie lubuskim, warmińsko-mazurskim czy podkarpackim.

Wcześniej przez dziewięć lat w T-Mobile Polska odpowiadał za rozwój i zarządzanie produktami B2B i B2C pod kątem strategii i ich wprowadzenia na rynek. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami integratorskimi. Jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych usług IT i telco dla przedsiębiorstw.  

– Telekomunikacja w połączeniu ze światem IT jest szalenie rozwojowa i przyszłościowa. Firmy nie potrzebują już albo sieci albo sprzętu czy też systemu. Potrzebują i sieci i sprzętu i systemu, a to wszystko w formie jak najbardziej korzystnej pod kątem kosztów, wydajności i rozwoju biznesu.  W nowym miejscu moim celem jest konstruowanie właśnie tak sprofilowanej oferty  – mówi Dariusz Jędrzejczyk.

Źródło: Orange

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowości Lenovo na targach CES

Opublikowane przez - 7 stycznia 2015 0
Firma Lenovo zapowiedziała na targach International Consumer Electronics Show 2015 premierę produktów z oferty ThinkPad 2015. Najnowszym produktem jest ThinkPad X1 Carbon —…

Ulefone Tiger debiutuje na rynku

Opublikowane przez - 10 października 2016 0
Zapowiedziany jakiś czas temu ciekawy budżetowiec Ulefone Tiger doczekał się debiutu. Ulefone Tiger został wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości…

Wstępne wyniki półroczne NTT

Opublikowane przez - 8 września 2020 0
Giełdowy dystrybutor podał wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za pierwsze półrocze Zgodnie z nimi przychody netto ze sprzedaży wyniosły 289,4 mln,…