Darmowe gigabajty od T-Mobile na „Happy Fridays”

Tym razem z okazji cotygodniowej akcji „Happy Fridays” operator przygotował dla klientów indywidualnych darmową paczkę 3 GB internetu. Można ją odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na numer 80800 od 20 do 22 listopada.

Pakiet dostępny jest dla klientów korzystających z abonamentów (taryfa T i T DATA), użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz „T-Mobile na kartę” (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Bonusowa paczka danych czeka na zainteresowanych w aplikacji „Mój T Mobile” przez cały weekend – od piątku 20 listopada do niedzieli 22 listopada do końca dnia.

Aby aktywować prezent wystarczy zlecić uruchomienie pakietu w aplikacji, a następnie w ciągu 72 godzin otrzymamy potwierdzenie przyznania darmowych gigabajtów. Dodatkowo, zdecydowana większość klientów (z wyjątkiem użytkowników taryfy GO!) może również odebrać prezent, wysyłając SMS o treści HF na numer 80800.

Niezmiennie abonenci mogą korzystać z bonusowego pakietu do końca danego cyklu rozliczeniowego, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX – przez 7 dni od momentu aktywacji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane